metro.cz

Počasí v Praze

2 °C / 10 °C

Čtvrtek, 21. února 2019. Svátek má Lenka.
Renta z nemovitosti pomůže seniorům se splacením půjčky
Renta z nemovitosti pomůže seniorům se splacením půjčky | foto: finemo

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Renta z nemovitosti pomůže seniorům se splacením půjčky

21. května 2018  7:00
Komerční sdělení Paní Marie si ve svých 55 letech vzala půjčku. Chtěla si splnit sen o rekonstrukci bytu. Po odchodu do důchodu ji zatěžují splátky. Naštěstí objevila Rentu z nemovitosti, která Marii vrátila klid do života.

Když se pustila do rekonstrukce svého bytu, vůbec nepochybovala, že by to finančně nezvládla. Práci měla dobrou a sil dostatek. Nová kuchyň s myčkou a zděná moderní koupelna namísto nevzhledného umakartového jádra byly jejím velkým snem.

Rekonstrukci odhadla na 300 až 400 tisíc korun. Nebyla to malá investice, ale Marii stála zato. Těšila se, jak bude žít v novém, bude mít pěknou kuchyň a díky myčce ušetří spoustu času. Marie tehdy požádala o překlenovací úvěr ze stavebního spoření. Celková měsíční splátka pod 4 000 Kč jí přišla jako rozumná a snesitelná.

Po odchodu do důchodu však Marii začaly splátky zatěžovat. Najednou neměla příjem jako před několika lety, kdy ještě pracovala. Každý měsíc vycházela jen tak tak a její úspory na důchod se jí krátily.

Naštěstí narazila na finanční produkt pro seniory Rentu z nemovitosti. Když se dočetla, že je určen pro lidi nad 60, kteří vlastní nemovitost, ale potýkají se s nedostatkem peněz, chtěla vědět víc. Zavolala do společnosti FINEMO. CZ a rychle se dozvěděla výhody a nevýhody produktu, a protože výhody převážily, rozhodla se Rentu z nemovitosti uzavřít. Marii se líbilo, že se nejen zbaví zatěžujících splátek starého dluhu, ale navíc získá další peníze k důchodu.

Zajímala se o podrobnosti, chtěla vědět, jak to celé funguje. Pochopila, že se jedná o hypotéku, která je jedinečná tím, že ji za svého života nemusí splácet. Jednoduše řečeno, Marie část hodnoty svého bytu promění v peníze.

A jak celý proces uzavření Renty probíhal? Po zajištění odhadu ceny bytu zástupce společnosti připravil Marii nabídku. Marie splatila svoji starou půjčku a ještě si nechala vyplatit peníze navíc. Za část z nich si dovybavila svůj byt a zbytek si ponechala na účtu jako rezervu na horší časy.

Marie je teď spokojená. Dál vlastní svůj krásný byt, splatila starou půjčku a nemusí každý měsíc myslet na to, zda vyjde s důchodem. Renta z nemovitosti Marii vrátila klid do života.

Výhody Renty z nemovitosti:

  •  získáte peníze na cokoli (najednou či postupně)
  •  za života nemusíte nic splácet a nikdy se nesplácí více než cena nemovitosti
  •  zůstáváte bydlet doma a jste nadále vlastník svého bytu či domu
  •  můžete žít důstojněji a život si více užívat

Chcete vědět víc?

Další informace o Rentě z nemovitosti najdete na webu: www.rentaznemovitosti.cz.

Můžete zde požádat o orientační kalkulaci a seznámit se s příběhy klientů.
Můžete také zavolat na tel. 233 321 850.

Hlavní zprávy

Nová pravidla pro náplavky: ticho večer a ticho v neděli, velká akce maximálně jednou za měsíc

Náplavka. Rašínovo nábřeží patří k nejatraktivnějším a nejživějším společenským...
vydáno 20. února 2019  17:42

Hospody, bary, festivaly, živá hudba a taneční kurzy. Rašínovo a Hořejší nábřeží v posledních letech zažívaly bujaré mejdany, které místním obyvatelům...  celý článek

Zlevní byty? Developeři sázejí spíš na růst platů

Ilustrační snímek
vydáno 20. února 2019  16:28

Drahé hypotéky, dlouhé povolování. Proto jsou byty drahé, argumentují developeři.  celý článek

Letně laděné filmy, které jsou aktuálně v kinech, mohou působit dobře i na naši psychiku

Úhoři mají nabito
vydáno 20. února 2019  15:05

Déšť a ochlazení může v těchto dnech vyhnat lidi do kin. Třeba i na české komedie, které se točily loni během letních měsíců, když bylo velké horko. U...  celý článek

Je to jako se seriálem Most!, někteří v tom prostě hledali věci, které tam nejsou, říká Kovy

"Dostal jsem nabídku propagovat lux či pyrotechniku. Drtivou většinu spoluprací...
vydáno 20. února 2019  13:44

Populární youtuber Kovy (Karel Kovář) učí mladé mediální gramotnosti. V krátkých videích, která vytvořil pro vzdělávací program Jeden svět na školách, se...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám