metro.cz

Počasí v Praze

18 °C / 23 °C

Neděle, 16. června 2019. Svátek má Zbyněk.
balení zadarmo
balení zadarmo | foto: Myslbek

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V Myslbeku se balí vánoční dárky zadarmo - ve prospěch Paměti národa

13. prosince 2018  7:00
Komerční sdělení V Myslbeku se i letos budou balit dárky zdarma. A opět s charitativním přesahem. Peníze darované zákazníky a s příspěvkem vlastníka této oblíbené nákupní pasáže v ulici Na Příkopě poputují na účet obecně prospěšné společnosti Post Bellum.

Ta stojí za známým projektem Paměť národa nebo úspěšným školním projektem Příběhy našich sousedů.

Myslbek své zákazníky letos potěší hned třemi druhy designového balicího papíru - každý z geometrických motivů vychází z tvarosloví budovy nebo prvků na fasádě. Zákazníci jistě ocení luxusní papír i aranžérské služby profesionálního studia. Celá akce potrvá od 1. do 24. prosince. A jedinou podmínkou pro zabalení dárku je nákup nad 500 Kč v jakékoliv prodejně v Myslbeku. Limitem jsou 3 zabalené dárky na osobu denně.

„Balení bude probíhat zdarma. Spokojení návštěvníci mohou poměrnou část hodnoty této služby vhodit do viditelně označené kasičky Post Bellum. Vybrané prostředky poté jako majitelé Myslbeku znásobíme. Velmi si vážíme projektů realizovaných touto obecně prospěšnou společností. Zvlášť v roce 100. výročí naší republiky, kdy se naše budova k české kultuře hlásí už svým názvem,“ vysvětluje Zdeněk Hausvater, ředitel Myslbeku.

Post Bellum od roku 2001 vytváří nejrozsáhlejší pamětnickou sbírku v Evropě přístupnou on-line: Paměť národa. Dokumentuje příběhy letců RAF, bojovníků od Dukly či Dunkerku, obětí holocaustu, politických vězňů, ale i členů komunistické strany, StB a Lidových milicí. Vypráví jejich svědectví v dokumentárních filmech, médiích a knihách. Poutavé příběhy pravidelně vysílá například Český rozhlas.

Sbírka Paměť národa obsahuje více než osm tisíc svědectví a disponuje téměř 70 000 fotografií. Post Bellum však nezůstali „jen“ u sbírky a šli ještě dál. Začali vnášet osobní svědectví pamětníků do výuky základních a středních škol. Tak vznikl projekt Příběhy našich sousedů, který čítá 75 zapojených měst, skoro 3000 studentů a 760 pamětnických příběhů.

Početný tým Post Bellum neustále hledá nové formy a způsoby, jak příběhy zprostředkovat mladším generacím. Vydává komiksy, pořádá filmové večery a veřejné diskuse. Organizuje výstavy a točí filmy a rozhlasové reportáže. Připravuje pro veřejnost výlety na místa významných událostí 20. století. V Národním divadle každoročně udílí 17. listopadu v přímém televizním přenosu Ceny Paměti národa.

O Myslbeku

Nákupní galerie Myslbek je pasáž mezi Novým a Starým Městem, která spojuje rušnou ulici Na Příkopě s Ovocným trhem. Tato relaxační nákupní zóna nabízí širokou nabídku světových módních značek, kvalitní obuvi, doplňků, ale i příjemné občerstvení ve Vapiano, UGO Salaterii, Umami Sushi a Restauraci Coloseum či Coloseum Bakery. Najdete tu exkluzivní kolekce značek Karl Lagerfeld, Guess, FADE, GANT, T.M.Lewin, Pepe Jeans, Calvin Klein Underwear a dalších, ale i butik s dětskou módou Petit Bateau nebo největší obchod H&M v České republice. Galerie je otevřená každý den od 8.00 do 22 hodin, v neděli od 9.00.

WWW. N G M Y S L B E K . C Z

F A C E B O O K I N S TA G R A M # M Y S L B E K

Hlavní zprávy

Důvěryhodnost internetových médií zničili trollové a Rusko

Ilustrační snímek
vydáno 16. června 2019  6:12

Čechy většinou nezajímá, komu patří média. Důvěřují těm veřejnoprávním.  celý článek

Deziluze, Povaleč a NaKaši. Malé festivaly s velkým srdcem

Deziluze
vydáno 15. června 2019  16:15

Pohonem alternativních festivalů jsou hlavně mladí nadšenci.  celý článek

Jak se válčí s příbojem snů

Co narkoleptici ve spánku prožívají? Jejich noční můry zhmotnil v komiksu...
vydáno 15. června 2019  5:12

Někdo si vede snový deník, jiný se naopak na svá noční dobrodružství snaží co nejrychleji zapomenout. Při kterých poruchách spánku se zdá nejvíce...  celý článek

Kyj, betlém, Gabčík i ráj v lázních. To je Rajecká dolina

Lázeňský komplex v Rajeckých Teplicích
vydáno 14. června 2019  17:56

Nádherné prostředí v podhůří Malé Fatry stojí za návštěvu. Do oblasti Rajecké doliny dorazíte od českých hranic za hodinu autem, případně jsou časté spoje...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám