metro.cz

Počasí v Praze

1 °C / 1 °C

Pátek, 18. ledna 2019. Svátek má Vladislav.
Ilustrační snímek
Větší foto
Ilustrační snímek | foto: Profimedia.cz

Vyrazte na Pragovku. Koná se tu Svatební cirkus

14. ledna 2019  15:29 Pavel Hrabica Metro.cz
Třetí ročník netradičního svatebního veletrhu nabídne v sobotu 26. ledna v areálu Pragovky celodenní happening za lepší svatby. Přijďte se seznámit s pečlivě vybranými dodavateli, ochutnat delikatesy cateringů a nechat se inspirovat.

Svatební cirkus pořádá netradiční veletrh pro svatebčany, již se chtějí vymanit z prázdných tradic i představ příbuzných a svatební den touží prožít v duchu svého svobodného rozhodnutí.

„Rádi bychom pomohli těm snoubencům, kteří si chtějí oslavu lásky přichystat dle vlastního estetického cítění, nikoli dle představ svého okolí a agentur, které stále dokola pracují s opakující se šablonou“ říká Jana Bušková, zakladatelka Svatebního cirkusu.

Na již třetí ročník si pořadatelé přizvali dodavatele, již tvoří srdcem a v tempu dnešní doby. „Svatební cirkus je úzce výběrový market talentovaných tvůrců ze světa svatebního průmyslu, které do naší manéže každoročně pečlivě vybíráme. Letos se objeví známá jména z předešlých let i nové tváře,“ upřesňuje spoluorganizátorka Svatebního cirkusu Kristýna Klímová.

Za dokumentaristy se zde představí třeba Everbay, Martin Faltejsek či nováčci z Puf creatif, za catering White Circus od Ambiente nebo Sweet & Pepper Days. Pozvání pořadatelů přijala taktéž květinová farma Loukykvět, Lelí’s Cupcake, Zorya, Sobje či svatební studio Yes & Yes.

A v jakém duchu se celý ročník ponese? „Snažíme se spíše na trendy nehledět a bezhlavě se jim nepodřizovat, nicméně odhadujeme, že to budou velké kytice vypěstované v ekologických květinářstvích, exotická zeleň na stolech, temnější barvy, volné krajkové šaty ve znamení udržitelnosti, výrazně barevné šaty pro družičky, motýlci či kovbojské vázanky pro pány, jídlo formou bufetu nebo sdílených talířů na stolech, akustické kapely a muzikanti s kytarou v ruce,“ dodává Bušková. 

Komentáře

Hlavní zprávy

Zranění z Troji mohli dostat peníze dříve

Lávka v Troji padla v prosinci 2017. Oběti jsou dodnes bez koruny.
vydáno 18. ledna 2019  12:20

Oběti pádu trojské lávky dostanou zatím jen zálohu. Pojišťovna ji navíc možná vyplatí později, než slibují radní.  celý článek

Nový hlas v devíti stanicích metra

Stanice metra Budějovická
vydáno 18. ledna 2019  5:55

Hlášení pro nevidomé mají premiéru na Muzeu, Jinonicích i Karlově náměstí.  celý článek

Mladí filozofují, staří rovnou třídí

Ilustrační snímek
vydáno 17. ledna 2019  13:25

Sáčky, plastové krabičky, papír. Na třídění odpadu jsme kabrňáci.  celý článek

Výluky potrápí Střešovice i centrum

Ilustrační snímek
vydáno 17. ledna 2019  9:59

Krátkodobých výluk se koná v hlavním městě více než stovka ročně. Většinou za ně mohou nejrůznější opravy, jejichž cena se podle mluvčí dopravního podniku...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám