metro.cz

Počasí v Praze

18 °C / 28 °C

Středa 29. června 2022. Svátek má Petr, Pavel

Větší foto
Ilustrační snímek | foto: Profimedia.cz

Vyrazte na Pragovku. Koná se tu Svatební cirkus

  15:29
Třetí ročník netradičního svatebního veletrhu nabídne v sobotu 26. ledna v areálu Pragovky celodenní happening za lepší svatby. Přijďte se seznámit s pečlivě vybranými dodavateli, ochutnat delikatesy cateringů a nechat se inspirovat.

Svatební cirkus pořádá netradiční veletrh pro svatebčany, již se chtějí vymanit z prázdných tradic i představ příbuzných a svatební den touží prožít v duchu svého svobodného rozhodnutí.

„Rádi bychom pomohli těm snoubencům, kteří si chtějí oslavu lásky přichystat dle vlastního estetického cítění, nikoli dle představ svého okolí a agentur, které stále dokola pracují s opakující se šablonou“ říká Jana Bušková, zakladatelka Svatebního cirkusu.

Na již třetí ročník si pořadatelé přizvali dodavatele, již tvoří srdcem a v tempu dnešní doby. „Svatební cirkus je úzce výběrový market talentovaných tvůrců ze světa svatebního průmyslu, které do naší manéže každoročně pečlivě vybíráme. Letos se objeví známá jména z předešlých let i nové tváře,“ upřesňuje spoluorganizátorka Svatebního cirkusu Kristýna Klímová.

Za dokumentaristy se zde představí třeba Everbay, Martin Faltejsek či nováčci z Puf creatif, za catering White Circus od Ambiente nebo Sweet & Pepper Days. Pozvání pořadatelů přijala taktéž květinová farma Loukykvět, Lelí’s Cupcake, Zorya, Sobje či svatební studio Yes & Yes.

A v jakém duchu se celý ročník ponese? „Snažíme se spíše na trendy nehledět a bezhlavě se jim nepodřizovat, nicméně odhadujeme, že to budou velké kytice vypěstované v ekologických květinářstvích, exotická zeleň na stolech, temnější barvy, volné krajkové šaty ve znamení udržitelnosti, výrazně barevné šaty pro družičky, motýlci či kovbojské vázanky pro pány, jídlo formou bufetu nebo sdílených talířů na stolech, akustické kapely a muzikanti s kytarou v ruce,“ dodává Bušková. 

Komentáře

Hlavní zprávy

Pojede to prázdninově. Na nové jízdní řády vlaků i autobusů se najede v pátek

vydáno 29. června 2022  5:37

Pozítří začíná doba letních jízdních řádů a výluk. Oboje patří k létu stejně neodmyslitelně jako horko, zpocená namačkaná těla a nedostatek deodorantu u...  celý článek

Komerční sdělení

Na Strakonické slalomy dorazí i mistryně světa Veronika Vojtová

vydáno 29. června 2022

První červencový víkend ve Strakonicích bude patřit vodákům. Na tamějším ostrově Podskalí se na řece Otavě před loděnicí v sobotu 2. července pojedou...  celý článek

Komerční sdělení

Městská mobilita 2: Rozumný a hbitý pohyb po městských aglomeracích.

vydáno 29. června 2022

Jak se v silně obydlené oblasti dostat z bodu A do bodu B? Téma, které pro obyvatele měst a jejich okolí nikdy neztratilo sílu. Zabírá široké spektrum...  celý článek

V pražském podzemí běhali robohafani. Pomohou vytvořit virtuální mapu tunelů

vydáno 28. června 2022  20:00

Mechaničtí strážci z ČVUT mapovali bez dozoru člověka stovky kilometrů kolektorů. Výsledkem má být unikátní 3D mapa.  celý článek