metro.cz

Počasí v Praze

-2 °C / 2 °C

Pátek, 3. prosince 2021. Svátek má Svatoslav.

Větší foto
Barevná devítka | foto: praha9.cz

Barevná devítka láká na nevšední hudbu i jídlo

  17:59
Park Podviní ve Vysočanech bude v sobotu 29. srpna hostit už 11. ročník multikulturního festivalu Barevná devítka. Kromě hudebních vystoupení interpretů ze všech koutů světa se můžete těšit i na výborné jídlo nebo si zasoutěžit.

Na hlavním pódiu letos vystoupí například balkánská hudební skupina Avlija, jihoafrická zpěvačka Melanie Scholtz, uvidíte tradiční čínský „lví tanec“ a spoustu jiných zajímavých vystoupení.

Program začíná v Podviní už ve 14 hodin a hrát a veselit se bude až do desíti večer. Nebude chybět ani ukázka asijského bojového umění, nebo workshop, kde si můžete zkusit na vlastní kůži pohyby do rytmu Bollywoodu.

Organizátoři připravili také baby koutek, kde bude vše připraveno pro potřeby maminek a jejich dětí. V infostánku si můžete vyzvednout své hrací karty k soutěži „Za hodinu kolem světa“, které sem také vyplněné opět odevzdáte, až se budete chtít zařadit do slosování o skvělé ceny. Kromě nevšedních dobrot z různých oblastí světa si můžete pořídit také zajímavé suvenýry.

Ať už rukodělné výrobky z Afriky, vyšívané koberce z Pákistánu, moldavské či makedonské víno, ale i oblečení ze Senegalu. Vstup na akci je zdarma.

Komentáře

Hlavní zprávy

Trénink boxu je makačka. Když na vás ale dohlíží Muhammad Ali, bát se nemusíte

vydáno 3. prosince 2021  6:00

Vezměte si rukavice a chránič na zuby a přijďte, dává mi do telefonu instrukce jeden ze zástupců pražské boxerny Delroy’s Gym. Naštěstí došlo k...  celý článek

Správný chlap již dávno nemá smrdět. Nová generace kosmetiky se balí do posekané trávy

vydáno 2. prosince 2021  16:05

Pojem udržitelná móda, takzvaná slow fashion, je stále častějším předmětem debat. Lidé se více zajímají o oblečení vyráběné z ekologičtějších materiálů. A...  celý článek

Čert nemá volno? Tak jděte bruslit!

vydáno 2. prosince 2021  12:10

Už to voní Vánocemi! Máme pro vás přehled svátečních akcí v metropoli.  celý článek

Pojistěte si duši. Pokud ale chcete peníze, pozor na drogy a taky alkohol

vydáno 2. prosince 2021  9:14

Kolik je doopravdy lidí, kteří změní profesi kvůli vyhoření? Psychickou únavu přizná jen zlomek z nich. Někteří změní profesi, aby se už nemuseli potýkat...  celý článek

Vaše fotky z Prahy