metro.cz

Počasí v Praze

6 °C / 26 °C

Neděle, 9. května 2021. Svátek má Ctibor.
Představení Kaleidoscope | foto: Cirk La Putyka

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na Výstavišti srpen patří akrobatům, přijďte se podívat i vyzkoušet

  7:00
Komerční sdělení Akrobacie, balancování, parakotouly, žonglování, skoky na trampolíně i na překážkách. To vše je možné si v srpnu na Výstavišti Praha vyzkoušet na vlastní kůži nebo se pokochat představeními profesionálů z Cirk La Putyka a parkouristů v čele s Tomášem Zonygou, při kterých se vám bude tajit dech.

Představení Kaleidoscope, Cirk La Putyka – 11. a 12. 8. 2020

Novocirkusové představení Kaleidoscope od Cirk La Putyka můžete vidět ve spodní části Výstaviště již 11.8. a 12.8.2020. V přírodním areálu, pod širým nebem, na vás čeká představení plné šílených skoků na obřím teeterboardu, nechybí ani skupinová taneční choreografie, závěsná akrobacie i lety na trampolíně. Celkem osm akrobatů, herců a tanečníků předvede skvěle nacvičenou podívanou, která potěší především příznivce akrobacie. Cirkusová expedice za čistou radostí, jak nové představení popisují sami aktéři, je vhodné pro celou rodinu. Zakoupit vstupenky je možné zde.

Cirk La Putyka workshop – 22. 8. 2020

Pokud vaše děti umění akrobatů nadchne, mají na Výstavišti možnost si cirkusový trénink přímo vyzkoušet. V sobotu 22. srpna proběhnou poslední dva prázdninové workshopy s lektory a akrobaty z Cirk La Putyka. Workshopy jsou určeny pro děti od 5 do 15 let a jsou rozděleny podle disciplín – skoky na trampolíně, žonglování, balancování, pozemní akrobacie a stojky. Workshopy se konají venku ve spodní části Výstaviště. Dopolední workshop probíhá od 10:00 hodin, odpolední od 15:00 hodin. Jeho délka je 90 minut. Přihlašování na workshop probíhá přes webové stránky Výstaviště Praha. 

Cirk La Putyka workshop, zdroj: Výstaviště Praha

Cirk La Putyka workshop, zdroj: Výstaviště Praha

Parkour workshop – 15. 8. 2020

Akrobatické dovednosti si mohou potrénovat děti i dospělí také v rámci parkourového workshopu, který se bude konat o týden dříve, tedy v sobotu 15. srpna. Pod vedením Jana Mišovice si mohou začátečníci od 14:00 do 16:00 hodin vyzkoušet parkourové základní techniky jako jsou přeskoky překážek a pohyb na nich, parakotouly nebo koordinační cvičení. Pro pokročilé budou od 16:30 do 18:30 hodin připraveny náročnější techniky, jako je balancování na trubkách, přeskoky překážek v rychlosti nebo pokročilá akrobacie. Více o workshopu a informaci, jak se přihlásit, naleznete zde. Mimo workshopy je nově otevřené parkourové hřiště, které je největší v České republice, volně přístupné pro všechny návštěvníky. Hřiště se nachází ve spodní části areálu Výstaviště.

Parkour workshop, zdroj: Výstaviště Praha

Parkour workshop, zdroj: Výstaviště Praha

Parkour show – 29. 8. 2020

Parkouru bude na Výstavišti patřit i poslední prázdninová sobota, tedy 29. srpna. V rámci odpolední Parkour show se na překážkách předvedou děti i profesionálové v čele s Tomášem Zonygou a skupinou Parkour Ládví. Parkourové dovednosti si budou moci během dne vyzkoušet i návštěvníci. Program bude probíhat od 14:00 do 19:00 hodin a vstup je zdarma.

Více informací najdete na www.vystavistepraha.eu. 

Parkour na Výstavišti Praha, zdroj: Výstaviště Praha

Parkour na Výstavišti Praha, zdroj: Výstaviště Praha

Hlavní zprávy

Oceňovat matky je důležité nejen druhou neděli v květnu

vydáno 9. května 2021  7:57

Druhou květnovou neděli se ve většině zemí Evropy včetně České republiky každoročně oslavují matky. Výjimkou jsou například Španělsko či Maďarsko, ve...  celý článek

Osvobození v květnu 1945 přineslo i výbuchy násilí

vydáno 8. května 2021  5:30

Šeříky kvetly zkraje května 1945 obzvlášť opojně. Německá šestiletá okupace českých zemí se uzavírala. Ale co všechno pro osvobozený národ začínalo? Na...  celý článek

Chytrá řešení i přírodní materiál. To jsou netradiční domy v Česku

vydáno 7. května 2021  14:46

Paneláky a řadovky bývají ohrané. Nadšenci vymýšlejí jiný styl bydlení.  celý článek

Trnopuk nebo traven neuspěly, nakonec máme květen od Jungmanna

vydáno 7. května 2021  14:02

Snaha odlišit se od zbytku Evropy? Kdepak, šlo hlavně o projev purismu typického pro národní obrození.  celý článek

Vaše fotky z Prahy