metro.cz

Počasí v Praze

10 °C / 9 °C

Čtvrtek, 29. října 2020. Svátek má Silvie.
Představení Kaleidoscope
Představení Kaleidoscope | foto: Cirk La Putyka

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na Výstavišti srpen patří akrobatům, přijďte se podívat i vyzkoušet

10. srpna 2020  7:00
Komerční sdělení Akrobacie, balancování, parakotouly, žonglování, skoky na trampolíně i na překážkách. To vše je možné si v srpnu na Výstavišti Praha vyzkoušet na vlastní kůži nebo se pokochat představeními profesionálů z Cirk La Putyka a parkouristů v čele s Tomášem Zonygou, při kterých se vám bude tajit dech.

Představení Kaleidoscope, Cirk La Putyka – 11. a 12. 8. 2020

Novocirkusové představení Kaleidoscope od Cirk La Putyka můžete vidět ve spodní části Výstaviště již 11.8. a 12.8.2020. V přírodním areálu, pod širým nebem, na vás čeká představení plné šílených skoků na obřím teeterboardu, nechybí ani skupinová taneční choreografie, závěsná akrobacie i lety na trampolíně. Celkem osm akrobatů, herců a tanečníků předvede skvěle nacvičenou podívanou, která potěší především příznivce akrobacie. Cirkusová expedice za čistou radostí, jak nové představení popisují sami aktéři, je vhodné pro celou rodinu. Zakoupit vstupenky je možné zde.

Cirk La Putyka workshop – 22. 8. 2020

Pokud vaše děti umění akrobatů nadchne, mají na Výstavišti možnost si cirkusový trénink přímo vyzkoušet. V sobotu 22. srpna proběhnou poslední dva prázdninové workshopy s lektory a akrobaty z Cirk La Putyka. Workshopy jsou určeny pro děti od 5 do 15 let a jsou rozděleny podle disciplín – skoky na trampolíně, žonglování, balancování, pozemní akrobacie a stojky. Workshopy se konají venku ve spodní části Výstaviště. Dopolední workshop probíhá od 10:00 hodin, odpolední od 15:00 hodin. Jeho délka je 90 minut. Přihlašování na workshop probíhá přes webové stránky Výstaviště Praha. 

Cirk La Putyka workshop, zdroj: Výstaviště Praha

Cirk La Putyka workshop, zdroj: Výstaviště Praha

Parkour workshop – 15. 8. 2020

Akrobatické dovednosti si mohou potrénovat děti i dospělí také v rámci parkourového workshopu, který se bude konat o týden dříve, tedy v sobotu 15. srpna. Pod vedením Jana Mišovice si mohou začátečníci od 14:00 do 16:00 hodin vyzkoušet parkourové základní techniky jako jsou přeskoky překážek a pohyb na nich, parakotouly nebo koordinační cvičení. Pro pokročilé budou od 16:30 do 18:30 hodin připraveny náročnější techniky, jako je balancování na trubkách, přeskoky překážek v rychlosti nebo pokročilá akrobacie. Více o workshopu a informaci, jak se přihlásit, naleznete zde. Mimo workshopy je nově otevřené parkourové hřiště, které je největší v České republice, volně přístupné pro všechny návštěvníky. Hřiště se nachází ve spodní části areálu Výstaviště.

Parkour workshop, zdroj: Výstaviště Praha

Parkour workshop, zdroj: Výstaviště Praha

Parkour show – 29. 8. 2020

Parkouru bude na Výstavišti patřit i poslední prázdninová sobota, tedy 29. srpna. V rámci odpolední Parkour show se na překážkách předvedou děti i profesionálové v čele s Tomášem Zonygou a skupinou Parkour Ládví. Parkourové dovednosti si budou moci během dne vyzkoušet i návštěvníci. Program bude probíhat od 14:00 do 19:00 hodin a vstup je zdarma.

Více informací najdete na www.vystavistepraha.eu. 

Parkour na Výstavišti Praha, zdroj: Výstaviště Praha

Parkour na Výstavišti Praha, zdroj: Výstaviště Praha

Hlavní zprávy

Kulatiny zlobivé škodovky

Tramvaj Škoda 15T
vydáno 29. října 2020  19:00

První Pražany vozila tramvaj Škoda 15T v říjnu 2010. Poruch zažila na stovky.  celý článek

Už nepařím na počítači, raději si zahraju deskovky s přáteli

Michal Pešák
vydáno 29. října 2020  16:00

Šachy, Člověče, nezlob se, Velká cena Československa, pexesa, později Dostihy nebo Monopoly dovezené z Polska. Takové mám vzpomínky na stolní hry z...  celý článek

Pro OH v Tokiu mají čtyři scénáře

Tokyo
vydáno 29. října 2020  13:00

Olympiáda v Japonsku bude příští rok v létě jiná, než jsme znali dosud.  celý článek

Herci a číšníci v pasti. Nový byt si nekoupí

hypotéka
vydáno 29. října 2020  10:20

Hladová okénka hospody neuživí. Divadla nemají pro umělce práci. Lidé z mnoha profesí teď na vysněné bydlení nedosáhnou. Banky je řadí mezi rizikové.  celý článek

Vaše fotky z Prahy