metro.cz

Počasí v Praze

-1 °C / 0 °C

Pátek 1. prosince 2023. Svátek má Iva
Petřín (ilustrační foto) | foto: ČTK

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Praha nechá zkontrolovat 5500 stromů, které rostou na Petříně

  18:11
Komerční sdělení Hlavní město chce zkontrolovat stromy, které rostou na Petříně. Magistrátní odbor městské zeleně již vypsal tendr, v něm hledá firmu, která stromy zkontroluje.

Po firmě bude chtít magistrát zkontrolovat všechny stromy, které mají ve výšce 1,3 metru obvod kmene větší než 40 centimetrů. Takových je podle zadávací dokumentace v komplexu zahrad na Petříně zhruba pět a půl tisíc.

Firma bude muset strom lokalizovat, změřit, určit stáří a zdravotní stav a rovněž zhodnotit perspektivu toho kterého stromu. "Součástí plnění zakázky bude rovněž předložení plánu péče o hodnocené stromy," píše se v dokumentaci.

Zájemci mohou doručit své nabídky do 26. července. Samotné práce na Petříně by se měly uskutečnit v srpnu až listopadu letošního roku.

Komentáře

Hlavní zprávy

Čtyři roky s covidem. Rozhovor s epidemiologem Rastislavem Maďarem Poučili jsme se?

vydáno 1. prosince 2023  5:25

Čas šíleně letí. Právě dnes jsou tomu čtyři roky, co v Číně odhalili neslavně proslulý virus covid-19. Deník Metro přináší rozhovor s epidemiologem...  celý článek

Přízračná oblaka páry v Hostivaři dosyčí. Na Vánoce po nich nebude památky

vydáno 30. listopadu 2023  16:59

Žádná díra není pro deník Metro a jeho čtenáře málo významná. Zní to jako nadsázka, ale tento fakt platí zejména tehdy, když se z ní skoro dva roky valí...  celý článek

Je tu prostě příliš mnoho aut. Praha není nakufovací, líčí náměstek primátora Zdeněk Hřib

vydáno 30. listopadu 2023  11:00

Magistrát chystá reformu zón placeného stání. Účinnost nového nastavení systému by měla začít 1. října 2024.  celý článek

Otužilci slaví 100 let plavání ve Vltavě. Výročí připomene kniha plná reportáží a rozhovorů

vydáno 30. listopadu 2023  7:00

Pro chladivé kratochvíle nadchl Pražany skoro šedesátiletý klenotník. Na jeho počest se pravidelně koná vánoční závod plavců u Národního divadla.   celý článek