metro.cz

Počasí v Praze

19 °C / 30 °C

Úterý, 11. srpna 2020. Svátek má Zuzana.
Václav Fischer připravuje kandidaturu do Senátu a start  Air Fischer
Václav Fischer připravuje kandidaturu do Senátu a start Air Fischer | foto: air FISCHER s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Václav Fischer připravuje kandidaturu do Senátu a start Air Fischer

27. července 2020  7:00
Komerční sdělení Václav Fischer žádá občany z Prahy 1 a 7, z Troje, Sedlece a Suchdola a z částí Prahy 2, 5 a 6 o podpis petice na podporu nezávislého kandidáta v říjnových volbách do Senátu.

Václav Fischer žádá občany z Prahy 1 a 7, z Troje, Sedlece a Suchdola a z částí Prahy 2, 5 a 6 o podpis petice na podporu nezávislého kandidáta v říjnových volbách do Senátu.

Václav Fischer hodlá kandidovat ve volebním obvodu 27, ve kterém v srpnu 1999 jednoznačně zvítězil již v prvním kole se ziskem 71,24 % hlasů a stal se prvním nezávislým senátorem Parlamentu České republiky.

Do voleb chce Václav Fischer vstoupit s tématy: méně státu a více svobody a spravedlnost pro všechny. Chtěl by pracovat ve Výboru pro záležitosti Evropské unie a podporovat reformy EU, programy v oblasti udržitelnosti a ochrany přírody.

Petici mohou podepsat pouze občané trvale bydlící ve volebním obvodě 27, který zahrnuje území městských částí Praha 1, Praha 7, Praha-Suchdol a Praha-Troja.

Dále zahrnuje část území městské části Praha 2, tvořenou k. ú. Nové Město a k. ú. Vyšehrad, část území městské části Praha 5, tvořenou částí k. ú. Malá Strana ležící na území městské části Praha 5, a část území městské části Praha 6, tvořenou k. ú. Střešovice, částí k. ú. Hradčany, částí k. ú. Bubeneč a částí k. ú. Sedlec, ležícími na území městské části Praha 6.

Václav Fischer prosí občany bydlící v jeho volebním obvodě o podpis petice:
„ Přijďte prosím do Štěpánské 1677/20, kde je před Bistro DELI petice vyložena a připravena k podpisu.

Podpisovat můžete

  • pondělí 27.7. 8 – 20 hodin
  • úterý 28.7. 8 – 14 hodin

Více informací k podpisu petice a volbám do Senátu najdete na www.vaclavfischer.eu.

Václav Fischer věří, že potřebné podpisy získá a podá – jako nezávislý kandidát - přihlášku do senátních voleb, které se konají v říjnu 2020.

V srpnu 1999 jednoznačně zvítězil v prvním kole doplňovacích voleb do Senátu (71,24 % hlasů) za obvod Praha 1 a stal se prvním nezávislým senátorem Parlamentu České republiky.

Senátorskou lavici sdílel s Jaroslavou Moserovou, což si velmi pochvaloval. Byla mu blízká svými názory. Pracoval ve Výboru pro evropskou integraci a jeho hlas byl v době opoziční smlouvy nejenom slyšet, ale byl často rozhodující při hlasování. Již tehdy Václava Fischera mrzelo, že pohled české veřejnosti na Senát není zrovna nejlepší, a přál si, aby byla lépe vnímána významná úloha Senátu jako pojistky demokracie.

Václav Fischer byl – krátce po skončení svého senátního mandátu – v České republice připraven o veškerý majetek a o svoje modrá letadla, kterými Češi od roku 1997 létali na dovolenou. O majetek se soudí dodnes.

V roce 2018 založil Václav Fischer v Praze leteckou společnost Air Fischer. Její první let se uskuteční 25. září t.r.. Kam jinam než na nejoblíbenější kanárský ostrov Gran Canaria. Více informací k jeho novým cestovním projektům najdete na www.fischergroup.co.

Hlavní zprávy

Stejně jako pivo, tak i víno teď prochází zcela novou chutí

Vinařství Sádek na Třebíčsku.
vydáno 11. srpna 2020  15:38

Jabčák. Rybízové či višňové víno. To, co vznikalo dříve doma, teď najdete v jiné podobě také v obchodech.  celý článek

Plánovači mají své youtubery. Po Kokořínsku přijdou další

Integracemi provází amatérský redaktor Jan Škopek.
vydáno 11. srpna 2020  12:51

K pražské MHD se připojují spoje napříč celým Středočeským krajem. Integraci Ropid propaguje spoty.  celý článek

Komplikace na kolejích. Floru od Korunní odtrhnul vodovod

Vodovod v Korunní ulici potrápí i ty okolní.
vydáno 11. srpna 2020  9:48

Od včerejška opět jezdí tramvaje Ječnou ulicí. Do Jičínské se naopak kvůli „záludnému živlu“ vrátí až koncem měsíce.  celý článek

VZPOMÍNKY NA PRAHU: První český letec skončil v celeru

První let pro publikum proběhl 11. srpna. Na dvoře nuselského pivovaru byla... Vzpomínky na Prahu
vydáno 11. srpna 2020  5:25

Přepište dějiny, prvním pilotem v českých zemích nebyl inženýr Jan Kašpar. Ne. Jméno prvního odvážlivce znělo Josef Vydra a byl to taneční mistr, který...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám