metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 23 °C

Pondělí, 14. června 2021. Svátek má Roland.
Václav Fischer připravuje kandidaturu do Senátu a start Air Fischer | foto: air FISCHER s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Václav Fischer připravuje kandidaturu do Senátu a start Air Fischer

  7:00
Komerční sdělení Václav Fischer žádá občany z Prahy 1 a 7, z Troje, Sedlece a Suchdola a z částí Prahy 2, 5 a 6 o podpis petice na podporu nezávislého kandidáta v říjnových volbách do Senátu.

Václav Fischer žádá občany z Prahy 1 a 7, z Troje, Sedlece a Suchdola a z částí Prahy 2, 5 a 6 o podpis petice na podporu nezávislého kandidáta v říjnových volbách do Senátu.

Václav Fischer hodlá kandidovat ve volebním obvodu 27, ve kterém v srpnu 1999 jednoznačně zvítězil již v prvním kole se ziskem 71,24 % hlasů a stal se prvním nezávislým senátorem Parlamentu České republiky.

Do voleb chce Václav Fischer vstoupit s tématy: méně státu a více svobody a spravedlnost pro všechny. Chtěl by pracovat ve Výboru pro záležitosti Evropské unie a podporovat reformy EU, programy v oblasti udržitelnosti a ochrany přírody.

Petici mohou podepsat pouze občané trvale bydlící ve volebním obvodě 27, který zahrnuje území městských částí Praha 1, Praha 7, Praha-Suchdol a Praha-Troja.

Dále zahrnuje část území městské části Praha 2, tvořenou k. ú. Nové Město a k. ú. Vyšehrad, část území městské části Praha 5, tvořenou částí k. ú. Malá Strana ležící na území městské části Praha 5, a část území městské části Praha 6, tvořenou k. ú. Střešovice, částí k. ú. Hradčany, částí k. ú. Bubeneč a částí k. ú. Sedlec, ležícími na území městské části Praha 6.

Václav Fischer prosí občany bydlící v jeho volebním obvodě o podpis petice:
„ Přijďte prosím do Štěpánské 1677/20, kde je před Bistro DELI petice vyložena a připravena k podpisu.

Podpisovat můžete

  • pondělí 27.7. 8 – 20 hodin
  • úterý 28.7. 8 – 14 hodin

Více informací k podpisu petice a volbám do Senátu najdete na www.vaclavfischer.eu.

Václav Fischer věří, že potřebné podpisy získá a podá – jako nezávislý kandidát - přihlášku do senátních voleb, které se konají v říjnu 2020.

V srpnu 1999 jednoznačně zvítězil v prvním kole doplňovacích voleb do Senátu (71,24 % hlasů) za obvod Praha 1 a stal se prvním nezávislým senátorem Parlamentu České republiky.

Senátorskou lavici sdílel s Jaroslavou Moserovou, což si velmi pochvaloval. Byla mu blízká svými názory. Pracoval ve Výboru pro evropskou integraci a jeho hlas byl v době opoziční smlouvy nejenom slyšet, ale byl často rozhodující při hlasování. Již tehdy Václava Fischera mrzelo, že pohled české veřejnosti na Senát není zrovna nejlepší, a přál si, aby byla lépe vnímána významná úloha Senátu jako pojistky demokracie.

Václav Fischer byl – krátce po skončení svého senátního mandátu – v České republice připraven o veškerý majetek a o svoje modrá letadla, kterými Češi od roku 1997 létali na dovolenou. O majetek se soudí dodnes.

V roce 2018 založil Václav Fischer v Praze leteckou společnost Air Fischer. Její první let se uskuteční 25. září t.r.. Kam jinam než na nejoblíbenější kanárský ostrov Gran Canaria. Více informací k jeho novým cestovním projektům najdete na www.fischergroup.co.

Hlavní zprávy

Talkshow Honzy Dědka bude v létě na zámcích. Dorazí Dejdar, Matonoha nebo Brzobohatý

vydáno 14. června 2021  9:22

Pořad 7 pádů Honzy Dědka čeká sice o prázdninách natáčecí pauza, ale moderátor se svou show nazvanou 7 pádů na cestách vyráží za diváky napříč republikou....  celý článek

Na lodi musí být čisto a veselo, pak jde úplně všechno, říká kapitán moderního katamaránu

vydáno 13. června 2021  17:04

Začneme malou perličkou. Však jsme na vodě. Nejmodernější loď v Praze nemá kormidlo! Moderní elektrická loď Bella Bohemia se ovládá přes joystick. O...  celý článek

Kuřáků ubylo, výrobci proto míří hlavně na mladé konzumenty

vydáno 13. června 2021  5:52

Zapálit si cigaretu přestává být trendy. Vždyť počet Čechů, kteří skončí v rukách koronera, se ročně pohybuje kolem sto tisíc. Přibližně dvacet procent z...  celý článek

V Říčanech u Prahy vznikl nový showroom Peugeot. Koncept je v Česku zcela unikátní

vydáno 13. června 2021  5:39

V Říčanech u Prahy zahájila v květnu provoz nová koncese značky Peugeot. Koncesionář Lenner Motors zde nabízí nejen kompletní modelovou řadu vozů...  celý článek

Vaše fotky z Prahy