metro.cz

Počasí v Praze

2 °C / 5 °C

Neděle, 23. ledna 2022. Svátek má Zdeněk.
KLIMAS Wkręt-met v Praze: ,,Centrum kotevní techniky“ je otevřené! | foto: Robert Saternus

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

KLIMAS Wkręt-met v Praze: ,,Centrum kotevní techniky“ je otevřené!

Komerční sdělení V tomto ,,Centru kotevní techniky“ naleznete široký výběr výrobků z naší vlastní produkce, které vám pomohou při jakémkoliv projektovém řešení. Pro zákazníky je připraveno více než 400 m2 prostoru, a více než 3 000 položek KLIMAS Wkręt-met.

Ale navíc je doplněno příslušenstvím pro elektrické nářadí a stavební chemií. K dispozici je pro vás také připraven tým vyškolených pracovníků, který poskytne technické poradenství i praktickou pomoc.

,,Centru kotevní techniky“ KLIMAS Wkręt-met: Komerční park Nehvizdy, Pražská 1109

Toto ,,Centrum“ je oficiální pobočkou KLIMAS Wkret-met, která bude organizovat trh v Čechách a na Slovensku. Je připravena poskytnout plný servis nejen velkoobchodním a maloobchodním partnerům, investorům a realizátorům projektů v oblasti stavebnictví, ale také místním realizačním firmám různého zaměření a domácím kutilům. Naleznete zde vše potřebné pro kotvení izolací plochých střech i fasád, opláštění hal, montáž ocelových a dřevěných konstrukcí, tesaře, a také potřebné prvky pro montáž v interiéru, jako například speciální hmoždinky a kotvy pro uchycení do všech typů používaných materiálů.

KLIMAS Wkręt-met v Praze: ,,Centrum kotevní techniky“ je otevřené!

Značka KLIMAS Wkręt-met, je jako nadnárodní výrobce kotevní a upevňovací techniky na trhu již více než 30 let. Je jedním z lídrů v oboru tohoto druhu výroby a distribuce. A je k dispozici nejen široké škále odborníků a profesionálů, ale také jednotlivcům. v oblasti hobby.

Přijeďte se k nám do ,,Centra kotevní techniky“ KLIMAS Wkret-met podívat! Osobně vás zve Petr Vokoun, Oblastní ředitel pro trh České republiky a Slovenska.

Hlavní zprávy

Tady býval ráj netuzexových československých hifi nadšenců

PRAHA? AHA!
vydáno 22. ledna 2022  23:08

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Youtuberská limuzína stojí. Žáci buštehradské školy se vozí raději ve svém

vydáno 22. ledna 2022  8:46

Na „buštěhradském hrádku“ se studenti učí nejen točit videa, ale také hrát a vytvářet počítačové hry. Pro některé to je splnění velkého snu.  celý článek

Nejen Hra na oliheň. Jižní Korea umí pro Netflix točit i kvalitní reality show

Strážce streamu
vydáno 21. ledna 2022  14:00

STRÁŽCE STREAMU Už jste stihli zkouknout všech osm dílů seznamovací reality show Peklo pro nezadané, která měla na Netflixu premiéru kolem vánoc? Pokud ne, tak to...  celý článek

Chcete-li jezdit autem s ELkovou SPZkou, musíte mít kde dobíjet. Teď je to však snazší

vydáno 21. ledna 2022  12:27

SPZka s písmeny EL vám zajistí spoustu výhod. Od parkování zdarma na modrých zónách, přes umožnění vjezdu tam, kam se ostatní vozy nedostanou, až po...  celý článek

Vaše fotky z Prahy