metro.cz

Počasí v Praze

4 °C / 14 °C

Sobota, 16. října 2021. Svátek má Havel.
KLIMAS Wkręt-met v Praze: ,,Centrum kotevní techniky“ je otevřené! | foto: Robert Saternus

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

KLIMAS Wkręt-met v Praze: ,,Centrum kotevní techniky“ je otevřené!

Komerční sdělení V tomto ,,Centru kotevní techniky“ naleznete široký výběr výrobků z naší vlastní produkce, které vám pomohou při jakémkoliv projektovém řešení. Pro zákazníky je připraveno více než 400 m2 prostoru, a více než 3 000 položek KLIMAS Wkręt-met.

Ale navíc je doplněno příslušenstvím pro elektrické nářadí a stavební chemií. K dispozici je pro vás také připraven tým vyškolených pracovníků, který poskytne technické poradenství i praktickou pomoc.

,,Centru kotevní techniky“ KLIMAS Wkręt-met: Komerční park Nehvizdy, Pražská 1109

Toto ,,Centrum“ je oficiální pobočkou KLIMAS Wkret-met, která bude organizovat trh v Čechách a na Slovensku. Je připravena poskytnout plný servis nejen velkoobchodním a maloobchodním partnerům, investorům a realizátorům projektů v oblasti stavebnictví, ale také místním realizačním firmám různého zaměření a domácím kutilům. Naleznete zde vše potřebné pro kotvení izolací plochých střech i fasád, opláštění hal, montáž ocelových a dřevěných konstrukcí, tesaře, a také potřebné prvky pro montáž v interiéru, jako například speciální hmoždinky a kotvy pro uchycení do všech typů používaných materiálů.

KLIMAS Wkręt-met v Praze: ,,Centrum kotevní techniky“ je otevřené!

Značka KLIMAS Wkręt-met, je jako nadnárodní výrobce kotevní a upevňovací techniky na trhu již více než 30 let. Je jedním z lídrů v oboru tohoto druhu výroby a distribuce. A je k dispozici nejen široké škále odborníků a profesionálů, ale také jednotlivcům. v oblasti hobby.

Přijeďte se k nám do ,,Centra kotevní techniky“ KLIMAS Wkret-met podívat! Osobně vás zve Petr Vokoun, Oblastní ředitel pro trh České republiky a Slovenska.

Hlavní zprávy

Ian Anderson, hvězda skupiny Jethro Tull: „Čekáme na vinyly“

vydáno 16. října 2021  12:15

Britský skladatel a hudebník Ian Anderson, který se svou skupinou Jethro Tull vystoupí na konci října v Česku, přiznal deníku Metro, že rád posedává v...  celý článek

Figurky z kaštanů umějí být zlověstné. Netflix vyvařil severské detektivky

Strážce streamu
vydáno 15. října 2021  14:00

STRÁŽCE STREAMU Na místě činu v jednom z dánských lesů se najde ručně vyráběná figurka ze sirek a kaštanů. Na základě téhle snadno přehlédnutelné stopy pak na první...  celý článek

Dva dny, dvanáct jízd zdarma. Zkusil jsem novinku Lítačky

vydáno 15. října 2021  11:12

Rekola i Nexbike nové uživatele v řadě věcí překvapí. Máme pro vás pár tipů. Vyzkoušeli jsme je na vlastní kůži.  celý článek

V potírání hazardu Praha stále tápe. Ten bují na okraji české metropole

vydáno 15. října 2021  10:01

Znamená nulová tolerance gamblingu jeho úplnou nedostupnost? Vyhláška odčerpává z rozpočtů radnic stovky milionů.  celý článek

Vaše fotky z Prahy