metro.cz

Počasí v Praze

2 °C / 4 °C

Středa 30. listopadu 2022. Svátek má Ondřej

Větší foto
Tramvajová trať na pražské sídliště Barrandov (ilustrační snímek) | foto: Martin MrázMAFRA

Koleje přebrousí i v Holešovicích. Přinášíme přehled krátkodobých omezení MHD

  19:07
Už se v hlavním městě zase dláždí, opravují se troleje a rozbrušují koleje. Menších výluk způsobených nejrůznějšími údržbovými pracemi probíhá v hlavním městě více než stovka za rok. Deník Metro přináší přehled těch nejvýraznějších.

Tramvaje krátce nepojedou například o víkendu, a to mezi zastávkami Hlavní nádraží – Nákladové nádraží Žižkov a Olšanské náměstí – Flora. Stane se tak od nadcházející sobotní půlnoci do pondělí 10. října přibližně 4.30 hodin,“ říká pro Metro mluvčí dopravního podniku Aneta Řehková. Další výluky naleznete v boxu vpravo.

Tramvaje nepojedou také z Nádraží Holešovice do zastávky Ke Stírce. A to již tuto sobotu od 7.30 hodin do 14 hodin.

V sobotu 15. října od sedmi do 10.30 hodin zase nepojedou tramvaje mezi zastávkami Smíchovské nádraží a Holyně. Hned nato nepojedou od 10.30 do 18 hodin tramvaje na části této trasy. Konkrétně mezi zastávkou Hlubočepy a Holyně.

Cestující mírně potrápí také výluka mezi Újezdem a Lazarskou. V sobotu 22. října mezi těmito zastávkami nepojedou tramvaje od sedmi do 16 hodin.

V neděli 23. října pak bude následovat údržba trati mezi Jindřišskou a Lazarskou, a to konkrétně od sedmi do dvaceti hodin.

V pátek 28. října pak krátce nepojedou tramvaje od 7.30 hodin do 14.30 hodin mezi Balabenkou, Nádražím Libeň a Starým Hloubětínem.

Dopravní podnik si pro cestující přichystal i noční výluky. Mezi Palmovkou a Florencí proběhne v pátek 7. října od 0.20 do 4.20 hodin ráno. V úterý 25. října od 0.15 do pěti hodin pak provedou řemeslníci údržbu kolejí v části křižovatky Klárov, takže se nesvezete ze zastávky Malostranská u metra na Chotkovy sady. Ve středu 26. října pak od 0.05 do 4.45 hodin na kolejích nepotkáte tramvaj mezi zastávkami Nábřeží Kapitána Jaroše a Právnická fakulta, ale jen v tomto směru.

Komentáře

Hlavní zprávy

Nefunguje vám čip v Lítačce? Revizorovi se neospravedlníte, ale pokutu vám vrátí

vydáno 30. listopadu 2022  18:15

Platný doklad o zakoupení příslušného kuponu vás před pokutou nezachrání. Na každý pád zaplatíte nejméně 50 korun.  celý článek

První rok krize se víc krade. Ovlivní tlak na naše peněženky i spotřebu alkoholu?

vydáno 30. listopadu 2022  12:01

Znáte někoho, kdo si nestěžuje? Kdo nenadává na poměry? Nahlaste ho, dostane vyznamenání.  celý článek

Jak ušetřit za plyn a elektřinu? Robot z magistrátu radí také dlužníkům

vydáno 30. listopadu 2022  5:54

Portál, který má pomáhat Pražanům, funguje přes rok. Rostoucí ceny za elektřinu tu chtějí krotit i mimopražští obyvatelé.  celý článek

Komerční sdělení

Malá cena Velké Verandy v Chocni přivítá běžce už potřicáté

vydáno 30. listopadu 2022

V okolí Chocně se v neděli 4. prosince už potřicáté poběží lesní krosový závod nazvaný Malá cena Velké Verandy, která je současně Memoriálem Jiřího...  celý článek