metro.cz

Počasí v Praze

-2 °C / -2 °C

Sobota 2. prosince 2023. Svátek má Blanka
Kamil Bartošek alias Kazma na plakátu k filmu Onemanshow: The Movie (2023) | foto: Bontonfilm

Chystá se podvod na diváky? Mezi partnery Kazmova filmu je pro jistotu i advokátní kancelář

  5:11
Onemanshow: The Movie dnes zhlédnou celebrity a novináři. Oficiální distribuční premiéru má mít stominutový snímek ve čtvrtek.

Jak už se v minulosti několikrát ukázalo, od Kazmy alias Kamila Bartoška lze očekávat cokoliv. I jeho nejvěrnější fandové o něm mluví a píší jako o mystifikátorovi, provokatérovi, nebo dokonce o všemi mastmi mazaném podvodníkovi. Ať už je váš názor na tuhle figurku českého showbyznysu jakýkoliv, v posledních týdnech vás nejspíš neminuly informace o chystané premiéře filmu Onemanshow: The Movie.

Distribuční premiéra Kazmova utajovaného snímku je v plánu na pozítří, vybraní hosté ho však zhlédnou již dnes večer. Je ale otázkou, co vlastně diváci v kinosálech nakonec reálně zažijí.

Prostřený Carrey
Falešný Jim Carrey na Českých lvech, domněle rozbitý „ciferník“ od Rytmuse, televizní skandál s pořadem Prostřeno nebo fingovaná autonehoda, ve které sehrál jednu z úloh nic netušící Leoš Mareš. To jsou jen některé z mnoha kousků, díky kterým, pokud se nebavíme o bulváru, plnil Bartošek v minulosti stránky novin a časopisů. Tentokrát však Kazma Kazmitch slibuje, že v kinech na diváky skutečně čeká plnohodnotný stominutový snímek. Očekávání by podle distribuční společnosti Bontonfilm nemohla být větší. Žádný tuzemský film v historii totiž nezaznamenal tak vysoká čísla v předprodejích vstupenek a v počtu nasazených sálů v kinech jako právě Onemanshow: The Movie.

Čtyřroční práce
Kazma a jeho tým měli na filmu pracovat přes čtyři roky. Náklady na snímek se během té doby vyšplhaly na sedmdesát dva milionů korun.

„Všechna překvapení, o čem to je, co to bude, co to způsobí a co bude na konci, se dozvědí diváci až v kinech. Nechci, aby kdokoliv věděl, co jsme dělali. Chci, aby to lidi viděli v kině. Že to jde ven do kin poprvé a není to na internetu, má svůj důvod. I to se diváci dozvědí v kině. Myslím si, že je to unikátní dílo, které ještě nikdo na světě v rámci filmového průmyslu nevyrobil, protože z tohoto kina si diváci donesou domů úplně jiný zážitek, než na který jsou zvyklí,“ prohlásil nedávno Kazma.

Tajný zákop dorazí
Mezi partnery filmu je i advokátní kancelář Plicka & Partners, která v případě potřeby Kazmovi zprostředkuje potřebný právní servis. Kazma totiž avizoval na tiskové konferenci v Karlových Varech, kde film uváděl v rámci festivalu, že právní pomoc bude nejspíš potřeba. Součástí zmiňované prezentace byla i mystifikace. Novináři byli místo avizovaného představení historického filmu Tajný zákop s Jiřím Bartoškou a Kryštofem Hádkem svědky Kazmovy tiskové konference k Onemanshow: The Movie. Onen historický snímek, respektive napálení v něm účinkujících herců, má být součástí výsledného filmu.

Komentáře

Hlavní zprávy

Slibované kontroverze i férovost hledejte jinde! Hra na oliheň: Výzva překonává očekávání

Strážce streamu
vydáno 1. prosince 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Zbohatni nebo chcípni. Předtím si ale zahraj sérii v tuzemsku většinou neznámých dětských her. A buď v nich nejlepší ze všech. Tohle jednoduché motto se...  celý článek

Čtyři roky s covidem. Rozhovor s epidemiologem Rastislavem Maďarem Poučili jsme se?

vydáno 1. prosince 2023  5:25

Čas šíleně letí. Právě dnes jsou tomu čtyři roky, co v Číně odhalili neslavně proslulý virus covid-19. Deník Metro přináší rozhovor s epidemiologem...  celý článek

Přízračná oblaka páry v Hostivaři dosyčí. Na Vánoce po nich nebude památky

vydáno 30. listopadu 2023  16:59

Žádná díra není pro deník Metro a jeho čtenáře málo významná. Zní to jako nadsázka, ale tento fakt platí zejména tehdy, když se z ní skoro dva roky valí...  celý článek

Je tu prostě příliš mnoho aut. Praha není nakufovací, líčí náměstek primátora Zdeněk Hřib

vydáno 30. listopadu 2023  11:00

Magistrát chystá reformu zón placeného stání. Účinnost nového nastavení systému by měla začít 1. října 2024.  celý článek