metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / -1 °C

Pátek 8. prosince 2023. Svátek má Květoslava

100palcový televizor Hisense U8K na veletrhu CEDIA 2023 získal ocenění redakcí renomovaných médií

  14:03
Čching-tao (Čína) 15. září 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Hisense, globální lídr v oblasti spotřební elektroniky a spotřebičů, s hrdostí oznamuje, že její 100palcový televizor U8K získal na veletrhu CEDIA 2023 řadu ocenění, včetně ceny Editor's Pick CEDIA 2023 od časopisu Sound & Vision, Best of CEDIA od AVS Forum a Best of Show CEDIA 2023 od časopisu Twice.

Veletrh CEDIA Expo je největší výstavou pro profesionální trh inteligentních domů a AV techniky v Severní Americe. Ukazuje širokou škálu nejnovějšího zboží a technologií spojených s inteligentními domácími gadgety poháněnými umělou inteligencí, řešeními pro práci z domova, bezpečnostními systémy pro obytné budovy a dalšími technologickými řešeními pro bydlení.

Společnost Hisense zde letos představila celou řadu ULED a laserových televizorů, včetně zcela nového 100palcového mini LED televizoru U8K, největšího modelu svého druhu na trhu. Televizor U8K se chlubí 100palcovou úhlopříčkou a je vybaven osvětlením Mini-LED a 144Hz obnovovací frekvencí pro hraní her nové generace. Nabízí také technologii NEXT-GEN TV, která poskytuje Wi-Fi6E pro nepřerušované streamování a zábavu v rozlišení 4K, což mohou uživatelé ocenit například u živých sportovních přenosů.

Po úspěšné premiéře na lednovém veletrhu CES 2023 byly špičkové produkty Hisense řady U8 uvedeny na několik významných trhů, včetně Severní Ameriky, Evropy, Středního východu, Austrálie a Jižní Afriky.

Díky technologii Mini-LED PRO, která divákům poskytuje obraz s jasem až 1500 nitů, je obraz detailnější a kontrastnější než dříve. Kromě toho funkce Quantum Dot Colour vyzařuje extrémně přesné vlnové délky světla, což televizoru umožňuje zachytit a zobrazit více než miliardu barevných odstínů.

S technologiemi IMAX Enhanced, Dolby Vision a Filmmaker Mode nabízí Hisense U8 spotřebitelům pohlcující vizuální a akustický zážitek z domácího kina v rámci koncepce inovací založených na praktických scénářích použití, díky kterým si lze vychutnat filmy v jejich původní podobě ve vysokém rozlišení.

O společnosti Hisense

Hisense je přední světová značka domácích spotřebičů a spotřební elektroniky. Portfolio společnosti Hisense zahrnuje multimediální produkty (se zaměřením na chytré televizory), domácí spotřebiče a inteligentní informační technologie. Společnost Hisense se v poslední době rychle rozrůstá a momentálně působí ve více než 160 zemích.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2211086/1.jpg

KONTAKT: patrick.chen@bluecurrentgroup.com

Hlavní zprávy

Nacvičování sletové skladby s sebou nese i práci na sobě samé, říká Machů

vydáno 8. prosince 2023  5:00

Cvičit v Sokole začala nyní 30letá Kateřina Machů ve svých přibližně deseti letech. V současnosti je pro ni ale komunita České obce sokolské jako druhá...  celý článek

Zpěv, fazole a LSD. Rozervané srdce Jima Morrisona dobilo nad Seinou

vydáno 7. prosince 2023  15:07

Jim Morrison by oslavil 80 let. Byl vtělením báječného doktora Jekylla, kterého flaška whisky měnila v odpudivého pana Hyda.  celý článek

Frajeři ze Slovenska učí radnice „kecat“ s místními. Pomůže i asistent Charlie

vydáno 7. prosince 2023  10:00

Po úspěšných českých projektech typu Avast či Rohlík se podobně perspektivní startup objevil i u sousedů. Aplikace má být k dispozici uživatelům...  celý článek

První ročník Eco Rally Praha byl náročný, ale vydařený

vydáno 7. prosince 2023  7:56

S rozvojem elektromobility, růstem počtu elektrických aut a rozšiřující se dobíjecí infrastrukturou se objevují i podpůrné sportovní a závodní aktivity....  celý článek